Kliczko obronił tytuł mistrza świata

Opublikowany 2011-03-20 11:15:29

surtv
1294
Zamiast wspaniałej, 12-rundowej walki, była wielka klapa. Witalij Kliczko potrzebował niespełna trzech minut na obronę pasa federacji WBC w wadze ciężkiej. W Kolonii pokonał Kubańczyka Odlaniera Solisa. Prawdopodobnie jesienią czempion spotka się w Polsce z Tomaszem Adamkiem ().

Komentarze (3)


 • TATA
  2011-03-21 15:05:39
  I TAK BYŁ DO D... Kolejny będzie Adamek.
 • big_papa
  2011-03-21 12:44:23
  Ewidentnie był zamroczony, a co do nogi to zachowywał się tak jakby dostał w błędnik i całkowicie stracił panowanie nad tym co się wokół niego dzieje. Jest to jednak dosyć dziwne gdyż, nie dostał w ucho a jedynie w okolice skroni.
 • YaNX
  2011-03-20 20:18:01
  Cos mu sie z noga stalo i odpadl zaden nokaut ;]

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.