Kim jest TigerJobMan?!

Opublikowany 2009-11-05 09:54:13
jamjestczarny
657
Ikona kanału Subskrybuj Anuluj subskrypcję Pokoj117 5 XI 2009 (więcej informacji) (mniej informacji) Czy chcesz subskrybować? Zaloguj lub zarejestruj się teraz! W nocy śpi, a za dnia zakłada maskę i pelerynę i zmienia się w TigerJobMana! Kim jest? Co robi? Odpowiedzi poznacie wkrótce na blogu http://pokoj117.pl

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.