Kierowca autobusu wyprzedza na zakrętach

Opublikowany 2011-03-22 13:59:37

surtv
2509
Policyjny videorejestrator zarejestrował szaleńczą jazdę kierowcy autobusu, który wyprzedzając inny pojazd zmusił do zjechania na pobocze nadjeżdżającego z naprzeciwka kierowcę ciężarówki (Gazeta Lubuska).

Komentarze (2)


  • wlw35
    2011-03-22 22:08:41
    niezły wariak z tego kierowcy autobusu, a policja to nie wiem gdzie niby wyprzedzała na trzeciego??
  • big_papa
    2011-03-22 19:00:39
    Policja sama wyprzedzała na trzeciego, nierozmyślne zachowanie kierowcy autobusu, choć trzeba przyznać że jezdnia szeroka i chyba tylko dlatego nie doszło do tragedii

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.