"Katastrofa przypomina tę ze Smoleńska"

Opublikowany 2011-06-21 13:58:21
surtv
1659
- Katastrofa Tu-134 przypomina tę z kwietnia 2010 roku, kiedy w Smoleńsku zginął polski prezydent - powiedział rosyjski wicepremier Siergiej Iwanow. Rosyjski samolot rozbił się w gęstej mgle podczas próby lądowania w Pietrozawodowsku na północy Rosji. Według agencji Reutera, maszyna nie trafiła podczas podejścia na pas i otrzymała komendę odejścia na drugi krąg. Nie zdołała jednak tego uczynić. Zginęły 44 osoby. Przeżyło siedmiu pasażerów i jedna stewardessa (Wideo należy do Sky News).

Komentarze (2)


  • czarusek
    2011-07-01 03:09:11
    Zasadnicza roznica polega na tym ze w tej katastrogie 8 osob przezylo a lecialo ich 2 razy mniej niz w polskim samolocie prezydenckim. To daje do myslenia
  • user
    2011-06-21 17:41:01
    Upozorowane, po to aby wymusić myślenie wśród ludzi, że przyczyna katastrofy smoleńskiej mogła być tak samo banalna i prozaiczna jak ta teraz. Ewidentnie putinowskie zagranie, żeby zatuszować swój wkład w katastrofe z 10 kwietnia 2010r w dodatku pomagając Tuskowi na kilka miesięcy przed wyborami.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.