Karnawal 2006 w disco weekend

Opublikowany 2006-04-16 00:37:55
 • autor: Anonim
2626

Komentarze (2)


 • Michas
  2006-08-10 11:38:07
  Nastaly takie czase zekazdy moze wejsc gdzie chce ale wydaje mi sie za na imprezy chodzicie sie bawic a nie zeby krytykowac kto tam chodzi ...Heh z tego co widze to jestescie tacy sami jak te malolaty jak to wy piszecie
 • ^^
  2006-06-04 05:44:07
  Nc...o co wam chodzi jak chodzi na imprezy ktore nosza nazwe np "sanday party" to nie liczcie na to ze beda tam same osoby w waszym wieku... Pozdro dla wszystkich ktorzy lubia dobra zabawe :D:D

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.