Kareem Abdul-Jabbar mówi po polsku

Opublikowany 2010-02-11 16:25:13

evobrain
2113
Otwarcie pierwszego polskiego kanału sportowego Wizja Sport (18.09.1999 r.) Kareem Abdul-Jabbar, amerykański koszykarz, była gwiazda ligi NBA i drużyny Los Angeles Lakers, był gościem tego wydarzenia. Rozmawiał z nim - PO POLSKU! - Przemysław Babiarz. Choć oczywiste jest, że Abdul-Jabbar po polsku co najwyżej umiał liczyć: na cztery pytania miał odpowiedzieć 'tak', a na piąte 'nie'.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.