Kamera uchwyciła zamach w Pakistanie

Opublikowany 2010-07-02 15:30:00
surtv
1006
Wzrosła liczba ofiar trzech zamachowców samobójców, którzy w czwartek wieczorem zdetonowali ładunki w tłumie w mieście Lahore. Według najnowszych danych 42 osoby zginęły, a co najmniej 120 jest rannych. Poszkodowani to wierni, którzy zebrali się przed świątynią Syeda Alego Hajwairiego, świętego w sufickim nurcie islamu.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.