Kada & Lilu "Tylko Twoja"

Opublikowany 2010-04-06 18:28:32
sivva
811
Jeśli miałbyś się martwić, gdzie wyszłam z kumplami, Pamiętaj, jestem tylko Twoja!! Jeśli myślisz co robię, gdy się nie odzywamy, Pamiętaj, jestem tylko Twoja!! Kiedy milczy telefon, nie ma ze mną kontaktu, Pamiętaj, jestem tylko Twoja!! A to wszystko, być może, tylko kwestią przypadku, bo Pamiętaj, jestem tylko Twoja!!

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.