Kabaret Inteligentny w roli gospodarzy - kabareton

Opublikowany 2009-06-23 22:24:10

DELETED_072B2_ozor11
1054
Popularne Wieczorne Kabaretów Cykanie to cykliczna impreza kabaretowa, która odbywała się we Wrocławiu. Występowały tu takie kabarety jak: Neonówka, Skeczów Męczących, Smile, Paranienormalni, Słuchajcie, Dno, Cegła, Inteligentny, Pralka, Pufa, Oto oni, Suchy wafel, Kopp i wiele innych świetnie zapowiadających się grup kabaretowych. W roli konferansjera wystąpił w tym wypadku Paweł Pałaszewski - Kabaret Inteligentny.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.