Justyna Moniuszko - Stewardessa z TU-154M

Opublikowany 2010-04-16 17:09:03

surtv
4850
To jest mój dzień, dzień łez radości za to, że staję się lepszym człowiekiem – napisała o sobie w harcerskiej kronice Justyna Moniuszko. Wieczorem odbyła się msza za duszę stewardessy z Białegostoku, która zginęła w katastrofie pod Smoleńskiem.

Komentarze (4)


 • LUKASZ M
  2010-04-22 02:07:42
  BRAT BYŁEGO PREZYDENTA POWINIEN DOWIEDZIEć SIĘ PRAWDY I WALCZYC O PRAWDĘ. ODRAZU POWINNA BYĆ KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO ZBADANIA WYPADKU. NACHODZI JEDNA MYŚL DOŚWIADCZENI PILOCI,ZACHWALANI I LONDOWALI W MGLE?JA MYŚLĘ,ŻE WIEDZIELI O MGLE ALE NIC NIE WIDZIELI.SKONTAKTOWALI SIĘ Z WIERZĄ KTÓRA DAWAŁA IM NAMIARY.PODANO ZŁE NAMIARY I GDY PILOT ZNIŻYŁ SIĘ DO LONDOWANIA(UFAJĄC WIERZY)ZORIĘTOWAŁ SIĘ,ŻE JEST ZA NISKO! PRÓBOWAŁ PODERWAĆ ALE BYŁO ZA PUŻNO.MYŚLAŁ PEWNIE,ŻE DRZEWA SĄ (CIENKIE)I JAKOŚ WYLĄDUJĄ I TRAFIŁ NA JEDNO (GRÓBE).PILOT ZNAŁ ROSYJSKI WIĘC NIE MA MOWY O BŁĘDZIE.ŹLE PODANO WYSOKOŚĆ SZYBKOŚĆ WIDOCZNOŚĆ. TRZEBA TO WYJASNIĆ.
 • gbacik
  2010-04-18 17:59:10
  bo dobrzy ludzie szybo odchodzą a źli mają resztę życia zadaną aby stali się dobrymi, choćby przed śmiercią
 • neo88
  2010-04-17 00:36:53
  Dlaczego? Dlaczego tacy ludzie pełni życia odchodzą a inni którzy nie zasługują żeby żyć żyją?
 • kami21
  2010-04-16 20:22:02
  [*]

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.