Julia Kamińska RYŚ I SPÓŁKA

Opublikowany 2010-07-30 09:10:45

smugiel123
1288
Julia Kamińska jako Rysia Krysia w przygodowej komedii animowanej Antonio Banderasa RYŚ I SPÓŁKA, w obsadzie: Marcin Hycnar (Ryś Rysiek), Mariusz Pudzianowski (Duży), Artur Dziurman (Warczak), Jarosław Kret (Krecik), Beata Pawlikowska (Ela) i Jerzy Kryszak (Leon Kameleon). O tym, że wszystkie Ryśki to fajne zwierzaki przekonacie się już 30 LIPCA!

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.