Journey 2 The Mysterious Island Official Trailer #1 - Dwayne Johnson, Vanessa Hudgens (2012) HD

Opublikowany 2011-11-12 23:56:17

gbacik
1810
W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun przygodowego filmu dla całej rodziny pt. "Journey 2: The Mysterious Island". Obraz jest kontynuacją trójwymiarowej "Podróży do wnętrza Ziemi" z 2008 roku. Nowa przygoda rozpoczyna się, kiedy Sean (Josh Hutcherson) otrzymuje sygnał SOS z wyspy, która nie istnieje na żadnej mapie. Chłopak oczywiście wyrusza do krainy przedziwnych form życia, gór złota i niebezpiecznych wulkanów. Nie mogąc go powstrzymać, jego ojczym (Dwayne Johnson) postanawia mu towarzyszyć. W wyprawie wezmą jeszcze udział pilot samolotu (Luis Guzman) oraz jego piękna i uparta córka (Vanessa Hudgens). Na uratowanie ludzi mają niewiele czasu. Aktywność sejsmiczna wzrasta grożąc zatopieniem wyspy w każdej chwili... Premierę filmu zaplanowano na styczeń przyszłego roku.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.