JOKER trening klatki piersiowej z przytrzymaniem (sztangielki po 40 kg)

Opublikowany 2010-10-12 11:44:07
Wybierz jakość filmu: 240
  • autor: Anonim
782
REWOLUCYJNYM ĆWICZENIEM NA KLATKE PIERSIOWĄ jest standardowe wyciskanie sztangielek na ławce poziomej tylko że sztangielki opuszczamy jak najniżej, praktycznie dotykając nimi barków i przytrzymujemy je w takiej pozycji 3 sekundy, a następnie wyciskamy je aż do wyprostowanych rąk łącząc sztangielki na górze i to jest jedno powtórzenie-powtórzeń robimy 10 w każdej serii. zalecane obciążenie to 50-75% tego co byśmy robili nie przytrzymując sztangielek na dole. to ćwiczenie jest dla wszystkich począwszy od osób niepełnoletnich ponieważ nie hamuje wzrostu, a kończąc na "mr olimpia" bo robiąc to ćwiczenie rozciągamy mięśnie klatki piersiowej co uniemożliwia jej zerwanie (wytrzymałość ścięgien bardziej zależy od ich długości niż grubości)... zerwanie klatki piersiowej należy do jednej z najczęstszej kontuzji. ps.początkujący powinni wziąć na tyle mały ciężar, żeby w pełni kontrolować ruch i nie zrobić sobie krzywdy.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.