JOKER trening barków (super seria 10 kg+5 kg)

Opublikowany 2010-10-12 11:53:37
  • autor: Anonim
1001
REWOLUCYJNE ĆWICZENIE NA BARKI (przód i boki), które można wykonywać zarówno w domu jak i fitness clubie: bierzemy małe sztangielki (mężczyzna ok.2-3 kg) do obu rąk i stajemy przed lustrem. zaczynamy trzymając je w dłoniach wzdłuż ciała, następnie unosimy ramiona bokiem do poziomu (wygląd litery "T") i po tej płaszczyżnie robimy ruch do przodu, potem w dół, a następnie robimy ruch z powrotem-czyli trzymając sztangielki przed sobą na dole unosimy je przed siebie do poziomu, potem w tej samej płaszczyznie na boki (wygląd litery "T") i do dołu. to jest dopiero jedno powtórzenia, a wykonujemy ich po 10 w każdej serii. przy tym ćwiczeniu cały czas ręce w łokciach powinny być minimalnie ugięte lub proste-robimy to bardzo małym ciężarem, więc nie macie się co martwić o stawy, poza tym stawy również trzeba troche wzmacniać. ps.polecam to ćwiczenie robić na koniec treningu.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.