John O'Callaghan feat Audrey Gallagher - Bring Back The Sun (Original Mix) .avi

Opublikowany 2011-03-03 23:46:55
maly486
1099
John O'Callaghan feat Audrey Gallagher - Bring Back The Sun (Original Mix):*Tę prześliczną nutkę dedykuję pewnej zjawiskowej:)*osobie z tego portalu:)*...która uwielbia tę Nutkę:)* For You:)*..pozdrawiam:)*

Komentarze (3)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.