"Jetman" przeleciał nad Kanionem Kolorado

Opublikowany 2011-05-11 14:28:36

surtv
1070
Pilot Yves Rossy - znany jako człowiek-rakieta - przeleciał nad zachodnią częścią Wielkiego Kanionu Kolorado! Wyposażony w sprzęt sponsorowany przez firmę Breitling, dumnie krążył nad terenem należącym do plemienia Indian Hualapai. Nagranie zapiera dech w piersiach (Wideo należy do Sky News).

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.