Jazda samochodem komórką

Opublikowany 2011-06-29 09:42:23
marcineko86
9327
Myślisz, że można prowadzić samochód patrząc tylko na ekrany trzech Xperii™ arc? Niemożliwe, czy jednak? Wystawiaj na próbę umiejętności naszego kierowcy!

Komentarze (2)


  • pazno
    2011-07-06 10:04:08
    niezły szoł ... :P no i dobry pomysł :) ale dobrze zrobił :)
  • chucknorriiiis
    2011-06-29 14:22:13
    dawaj, dziewczyno! dawaj! zniszcz okno! :D zniszcz młotem! no forgiveness!!! :D a właśnie, same ekrany... czemu nie włączyli mu GPS? a pewnie było w środku gorąco jak cholera, bleeh

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.