Jarosław Kaczyński - Odpowiedzialność polskich przedsiębiorców, a odpowiedzialność nieudaczników z

Opublikowany 2020-03-06 20:13:45
  • autor: Anonim
337
TVP rozpaczliwie apeluje do prezydenta Dudy, by podpisał ustawę o przekazaniu 2 miliardów zł z pieniędzy podatników na tzw. telewizję publiczną. Pracownicy telewizji podkreślają, że sytuacja jest tak zła, że grozi im niewypłacalność... Ale zaraz zaraz, co to mówił niedawno prezes Jarosław Kaczyński, którego partia rządząca przekazuje miliardy złotych z pieniędzy Polaków na działanie TVP? Przypomnijmy: *Jeśli ktoś nie jest w stanie prowadzić działalności w tych warunkach, niech zajmie się czymś innym.*
=========================================

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.