Jakub Kulesza - Bubel prawny uchwalony przez PiS!

Opublikowany 2019-06-16 10:40:24
  • autor: Anonim
685
PiS przegłosowało nowelizację Kodeksu Karnego, która jest jednym wielkim bublem prawnym! Ilość zawartych tam absurdów aż trudno zliczyć, spójrzcie na jeden z nich:
- Sprawca wypadku drogowego, który zabije 3 dzieci, dostanie karę nie większą niż 8 lat więzienia.
- Złodziej, który dwukrotnie w krótkim czasie ukradnie ze sklepu 3 batoniki za 2 złote - grozi kara 16 lat pozbawienia wolności!

Trudno w to uwierzyć, ale właśnie coś takiego zostało wczoraj uchwalone przez PiS i czeka już tylko na podpis prezydenta Dudy. Coś niebywałego! Eksperci PiS-u umieścili tam całą masę absurdalnych zapisów i wyszła jedna z najbardziej skandalicznych ustaw tej kadencji Sejmu. Przyczyna? Zwykła głupota, niedbałość, pośpiech, a prawdopodobnie wszystko razem wzięte. Rządzący nie po raz pierwszy udowadniają, że są po prostu legislacyjnymi partaczami.
======================================

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.