"Jaki kolor ubrała, kuźwa..."

Opublikowany 2010-11-24 16:47:00

surtv
1065
Kolejna językowa wpadka polskich polityków. Przed dzisiejszym posiedzeniem komisji śledczej ds. nacisków przewodniczący Andrzej Czuma i członek komisji Robert Węgrzyn (PO), nie wiedząc, że mikrofonu już działają, konfidencjonalnym szeptem porozumieli się w sprawie pewnej ''koleżanki''. Wszystko wskazuje na to, że chodziło o posłankę PiS, Marzenę Wróbel, którą Czuma wczoraj wykluczył ze składu komisji, a gdy odmówiła opuszczenia sali, przerwał obrady (gazeta.tv).

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.