Jak wyrwać uniwersytutkę

Opublikowany 2009-11-08 11:22:47
imation
1067
Fragment autentycznej rozmowy z dziewczyną, która chce mieć sponsora. Tym drugim jest dziennikarz magazynu studenckiego "?dlaczego". Naprawdę warto.

Komentarze (1)


  • Ala
    2012-09-25 23:55:12
    Nową, dobrą i często odwiedzaną stroną z ogłoszeniami towarzyskimi jest: www.dziewczynydotowarzystwa.pl Dodaj swoje ogłoszenie zupełnie za free!!!

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.