jak nie dostać batów od policji

Opublikowany 2009-01-20 22:31:50

dwazlote
1952
Chris Rock doradza jak nie dostać batów od policji.Czarni bracia popełniają masę błędów podczas kontaktu z policją. Chris radzi im "używajcie zdrowego rozsądku" i pokazuje kilka przykładowych scenek.

Komentarze (1)


  • xxx
    2009-01-23 09:01:12
    widac dzieli sie doswiadczeniem xd za mlodu dostal tyle razy palka ze teraz caly czas chodzi usmiechniety

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.