Jadąc pod prąd, przebił szlaban

Opublikowany 2011-04-17 12:07:57
surtv
1274
3,5 roku więzienia - taki wyrok usłyszał 20-letni Terence Fowler, który w czerwcu zeszłego roku uciekał kradzionym mercedesem brytyjskim policjantom. W pewnym momencie przebił szlaban na przejeździe kolejowym. Film dopiero teraz ujawniła brytyjska policja (Euronews).

Komentarze (5)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.