Jacek Wilk - Najkrótrza definicja podatku dochodowego brzmi...

Opublikowany 2019-02-12 19:22:08

  • autor: Anonim
706
Jacek Wilk: "Nie potrzeba żadnego 500plus, wystarczy znieść opodatkowanie płacy! To jest skandal, że praca w Polsce jest tak horrendalnie opodatkowana. Mamy po prostu akcyzę na pracę. Najkrótsza definicja podatku dochodowego brzmi: kto osiąga dochód podlega karze grzywny. W Wielkiej Brytanii przeciętna płaca Polaka jest zwolniona z podatku, bo kwota wolna wynosi tam około 60 tysięcy złotych, a w Polsce wynosi głodowe 3091 złotych!"

Polacy zasługują na rząd, który przestanie ich okradać z ponad połowy zarabianych pieniędzy i pozwoli się bogacić. Trzeba radykalnie obniżyć ogromne podatki nałożone na pracę!

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.