Islam: Historia Islamu w 5 minut

Opublikowany 2016-10-27 13:46:02

agmi
922

Mahomet to prorok Islamu, założył religię opartą na Koranie, którą wyznaje około 1,2 miliarda ludzi na świecie, rozprzestrzenił ją Kalifat. Jakie były jej początki? Skąd się wziął Allah? Jak wyglądało życie Mahometa? Oto historia tego jak zaczął się Islam, wiara w Allaha.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.