III Wojna Światowa (PL-ENG)

Opublikowany 2010-02-23 19:20:13

tref
1529
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca . Muzyka / Music by Craig Armstrong - "Escape" (CFMG edit) Lista użytych filmów / Movie list The Sum of All Fears Terminator 3 Crimson Tide Outbreak Im Legend Stealth Godzilla Russian War 9 Rota Transformers Shooter 28 Weeks Later Second in Command Black Hawk Down Behind Enemy Lines Behind Enemy Lines 2 Independence Day Project Monster Hulk 2 Apocalypse Now SWAT Tears of the Sun War of the Worlds Charlie Wilsons War Omen - National Geographic World Without Humans - National Geographic World after Humans 500-1000 Years - History Channel

Komentarze (5)


 • obserwator
  2014-02-15 00:25:50
  Czy tajna jednostka wojskowa z Gdańska pragnie rozpętać III wojnę światową? Szpiegują oni biznesmenów i naukowców, w tym również cudzoziemców. Ale zdarza się, że osoba ofiara przestępstwa zorientuje się, że padła ofiarą bardzo wyrafinowanych przestępców. Wtedy jednak zaczyna się prawdziwe piekło wymierzone przeciwko jednej osobie, cała jednostka prowadzi tę wojnę. Wszystko po to aby pozbyć się niewygodnego świadka, ale uwaga! Metody stosowane przez tę huntę zaliczane są do zbrodni wojennych.
 • lol
  2010-09-08 02:20:27
  nie będzie żadnej III wojny!!! A przynajmniej nie taka będzie jak podczas II!!! Po za tym każdy kraj obawia się wojny światowej ponieważ jak zostanie użyty cały arsenał jaki dziś jest to nikt nie przeżyje! Nawet jeśli ludzie zejdą do schronów wcześniej zbódowanych to i tak muszą tam żyć kilkanascie lat bo na powierzchni bedzie promieniowanie po bombach atomowych i chemicznych biologicznych. Zresztą i tak ludzkość czeka koniec bo słońce za kilkaset lat wygasnie i będzie du//pa!! powinnismy podbijać kosmos wszystkie państwa!!! To przyszłość ludzkości!!!
 • yhy..
  2010-04-01 20:05:30
  to nadejdzie szybciej nisz myslicje ;/ czwartej nie bendzie, bo nikt nie przerzyje jerzeli nawet to benda walczyc miedzy soba o resztki tego co pozostalo.
 • grugi
  2010-03-09 13:10:31
  nie bedzie zadnej czwartej wojny
 • arczi123452
  2010-02-24 19:55:59
  Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie. - A. Einstein

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.