Henry Thierry Daniel FC Barcelona fotki

Opublikowany 2010-01-06 04:13:27

DELETED_82EDF_tygrysisa
1353
Piłkarz FC Barcelona. Urodzony w Les Ulis, Essonne, France. Data urodzenia: August 17, 1977. Narodowość: French. Wzrost: 188cm. Waga: 83kg. Pozycja: Striker [C]. Numer na koszulce: 14. Poprzednie kluby: Monaco > Juventus > (€17m) Arsenal > (€23.8m) Barcelona.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.