Happy Tree Friends - A to Zoo Part 2 [email protected]

Opublikowany 2008-08-12 10:10:52

DELETED_E1696_animacja
2098
[email protected] Happy Tree Friends – seria brutalnych filmów animowanych, opowiadająca o grupie wesołych zwierząt mieszkających w lesie, którym zawsze, niezależnie od nich, przytrafia się coś niemiłego. Serial produkowany jest przez Mondo Mini Shows i publikowany nieodpłatnie w Internecie (np. youtube) w formacie flash. Wydany został także na DVD, obejrzeć można go też w telewizji (np. w polskiej, niemieckiej, holenderskiej i brazylijskiej MTV). Ze względu na swoją treść, serial wywołuje spore kontrowersje na całym świecie, zyskał sobie jednak ogromną rzeszę fanów, lubiących niewybredny i brutalny humor. Postaci jest dwadzieścia. Zazwyczaj kilka (od jednej do czterech) z nich występuje w pojedynczym odcinku. Serial jest przeznaczony dla osób od 18 lat. Twórcy na początku każdego odcinka zamieszczają informację, że jest to bardzo brutalna "bajka" i nie powinna być oglądana przez dzieci. Happy Tree Friends to znany na całym świecie serial o pogodnych, ciepłych stworzonkach, które charakteryzują się tym, że ich zwariowane przygody mają zawsze tragiczny finał. Bez względu na to, jak spokojnie zaczyna się dla nich kolejny dzień, kończy się zawsze bardzo pechowo. I bardzo, ale to bardzo, krwawo. Źródło: http://

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.