Gthic Prawdziwa Historia - kontynuacja, odc 7

Opublikowany 2008-12-11 10:36:15
DELETED_63648_damian199332
526
Jako że Stary Obóz przeszedł na stronę Kaczyńskich, Bury Zenek wraz z paczką postawia wkraść się na wiec PiSu i narobić sajgonu. Zdaje mi się że sam wiec wyszedł mi zdecydowanie za długi... ten koncert i jeszcze przemówienia. No ale za to jest bitwa o Stary Obóz. Muzyka: Mission Impossible Theme Hymn PiS Gothic 3 Fight Gladiator Barbarian Hordes Requiem for a Dream Theme Mix Nightwish The Poet And The Pendulum

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.