GTA VICE CITY Misje PL #10 "Strzelanina w Centrum Handlowym"

Opublikowany 2010-05-29 08:25:34

smugiel123
889
Ta misja jest trochę "dziwna". Mianowicie musimy przejąć chip od pewnego francuza, który czeka na nas w Vice Point. Przed misją najlepiej kupmy kamizelkę kuloodporną i broń. Jedźmy we wskazane miejsce i ustawmy samochód przy wyjeździe z parkingu Vice Point od strony kancelarii Ken'a. Idźmy do kuriera. Okazało się, że to była zasadzka, a my zostaliśmy nazwani "imperialistycznymi świniami". Gdy kurier zaczyna uciekać gonimy za nim skacząc przez barierkę lub schody. Biegniemy do naszego podstawionego wozu i gonimy kuriera na końcu uderzając w jego PC-J 600. Wysiadamy z samochodu i dobijamy francuza zabierając mu przesyłkę. Odtąd gonią nas dwie gwiazdki policji. Uciekamy do Corteza i na tym koniec misji.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.