Grzegorz Braun (Konfederacja) - Oświadczenie ws. bezprzetargowego zakupu F-35

Opublikowany 2020-01-26 14:37:45

  • autor: Anonim
391
Kiedy ktoś próbuje naruszyć wspólne interesy POPiS-u, politycy tych partii pokazują, że potrafią trzymać się razem. Tym razem chodzi o ukrywanie przed Polakami informacji na temat rekordowego w historii III kontraktu zbrojeniowego ws. zakupu od USA samolotów F-35. Poseł Grzegorz Braun złożył na Komisji Obrony Narodowej wniosek o udzielenie informacji w tej jakże ważnej sprawie, bo Polacy mają prawo wiedzieć na co i w jaki sposób wydawane są ich pieniądze - szczególnie, że chodzi o bezprzetargowy, wielomiliardowy zakup. Wniosek został odrzucony przez posłów PiS oraz... byłego ministra obrony narodowej, Tomasza Siemoniaka z PO! - czego się obawiają??
===================================

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.