"Gracias Jurek!"

Opublikowany 2011-05-22 12:20:29

surtv
1169
Gdy po ostatnim meczu w barwach Realu, a może i w karierze, Jerzy Dudek rozmawiał z dziennikarzami wzruszenie na moment odebrało mu głos. Wcześniej piłkarze utworzyli na boisku szpaler i wyściskali bramkarza. - Nie spodziewałem się tego - tłumaczył. "Gracias Jurek!" - piszą kibice Realu na forach (Wideo należy do Al Jazeera Sport).

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.