Gra w kuloodporny mur

Opublikowany 2011-07-04 14:03:28
surtv
1388
Pobranie na komórkę gry o nazwie „Bulletproof” („Kuloodporny”) ze strony Amnesty International, kosztuje zaledwie 99 centów. Środki finansowe, zebrane w ten sposób, wspomogą działanie organizacji w jej walce o prawa człowieka na całym świecie. Gra, której fabuła rozgrywa się wokół sceny pokazanej w spocie – zadaniem gracza jest powstrzymanie plutonu egzekucyjnego przed zastrzeleniem skazańca (© Amnesty International France 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.