Gothic Prawdziwa Historia - kontynuacja, odc 10

Opublikowany 2008-12-11 20:17:06
DELETED_63648_damian199332
906
Po dłuższej przerwie w końcu jest 10 odcinek. W międzyczasie Quarior zaczął robić oficjalną kontunuację... no to cóż będą dwie:) Andrzej Lepper dołącza do Starego Obozu w którym rządzi teraz Bury Zenek. W zamku odbywa się narada co dalej ze słoikiem niebieskiej musztardy. Ale "wróg nie śpi" jak to mawiał Lenin. Kaczyński również przygotowuje dalszy plan działania.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.