Gościu, który wykręca głowę o 180 stopni

Opublikowany 2011-05-09 19:13:00

cage
1403
Młodzież w Rosji jest jednak utalentowana. Aleksander - którego anatomią już zainteresowali się lekarze - w każdym cyrku ma murowany etat. Nie często się bowiem zdarza, by człowiek obracał głowę o 180 stopni i nie łamał przy tym karku. Zresztą, sami zobaczcie

Komentarze (1)


  • cage
    2011-05-09 19:16:24
    To fenomen. Chłopak urodził się z anomalią, która czyni go chyba jedynym na świecie przedstawicielem gatunku ludzkich sów. Naukowcy analizujący zdjęcia rentgenowskie jego kręgów szyjnych, przyznają, że Aleksander nie mógł wyćwiczyć tej umiejętności. On ma po prostu genetyczną skazę, dzięki której jego chrząstki w karku są elastyczne jak u niektórych zwierząt. Nie tylko badający go lekarze przecierają oczy ze zdumienia. Aleksander lubi wykręcać głowę do tyłu np. stojąc w kolejce w sklepie. Wyraz twarzy innych ludzi jest wtedy... bezcenny.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.