Gisych "Shade" Alexandr (Freerun Parkour 2010)

Opublikowany 2010-07-25 08:30:25

Komentarze (2)


  • gaga
    2011-01-18 18:43:00
    prosze o tytuly piosenek w tle ;]
  • Bogdan
    2010-08-03 10:23:48
    Może jest dobry, ale mi to raczej na balet wygląda niż na parkour... Pół filmu skacze przy jednej ścianie, drugie pół wala się po schodach, takie mam wrażenie. Dopiero pod koniec cokolwiek zaczyna się dziać, ale i tak nie wiem czy można to nazwać parkourem w porównaniu do tego co robią francuzi.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.