Gazu!Gazu! Trzeci Oddech Kaczuchy

Opublikowany 2010-09-28 17:21:02
ramaya
784
Obywatele!Powiem od razu! Zbliża sie zima , jest problem gazu Moga się zatkać rosyjskie rury Co da nam efekt nieco ponury. Staną fabryki z kosmetykami Bedziemy w biurach szczekac zębami Do termoforów! Gorąca woda! Kiedy przymarźnie do szklanki broda. LA LA LA LA i jeszczio raz I jeszczio raz my pójdziem w gaz La la la la i jeszczio raz I jeszczio raz i pójdziem w gaz Albo gdy w bucie zamarznie skarpetka Gdy złapie katar nam tchórzofretka I gdy już zbrzydnie z zimna nam wszystko Można rozpalic w bloku ognisko. A wtedy strzeli ta myś l nam do głowy Wszystko przez klimat ten nasz surowy! To on utrudnia - kręci jak pralka Choc dla urzędów - to jest normalka! lA LA LA LA i jeszczio raz I jeszczio raz my pójdziem w gaz La la la la i jeszczio raz I jeszczio raz i pójdziem w gaz To jest normalka bo nie zdążyli To jest normalka bo nie wypili To jest normalka nie dogadali I tak nam ginie nasz kapitalizm. La la la la i jeszczio raz I jeszczio raz i pójdziem w gaz

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.