Gaz łupkowy w Polsce - czy Polacy pozwolą kolejny raz się okraść

Opublikowany 2010-06-25 22:20:31

smugiel123
769
Złoża gazu łupkowego w Polsce, polscy geologowie znają od lat 80-tych. Po 1939 r. Polska jest eksploatowana jak kolonia 3-ciego świata. Po wojnie najpierw przez ZSRR a od 20 lat przez Rosję, Niemcy i wiele innych krajów. Dzieje się tak dlatego, ze w Polsce po 1939 r. do władzy doszli zdrajcy, którzy działają w interesie obcych państw. Najlepszym tego dowodem są umowy z Rosją na dostawy ropy i gazu, Ostatnia podpisana prawie na 30 lat, gdy sami posiadamy wielkie złoża węgla, gazu i wód termalnych. Jeśli Polacy nie pogonią tych zdrajców to za kilka lat bedą parobkami we własnym kraju.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.