[GAME PLAY]Metin2 polski prywatny serwer Venomp3 2010

Opublikowany 2010-06-12 12:00:12

DELETED_A8A91_iceatack
1846
Zapraszam wszystkich graczy to gry. Instrukcja: rejestrujecie sie. http:// Uruchamiacie hamachi i wpisujecie id Memory^ pw 12345 sciagacie spolszczenie http:// i to co na filmie. Ja gram na jinno Gm Spoxes w razie pytan gg: 24039232

Komentarze (4)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.