Galaxy on Fire 2 na Xperia PLAY

Opublikowany 2011-03-30 10:26:59
  • autor: Anonim
9358
Michael z Fishlabs przedstawia nam Galaxy on Fire 2 na Xperia PLAY na konferencji prasowej Sony Ericsson na Mobile World Congress

Komentarze (1)


  • krakus
    2011-03-30 13:29:26
    Super są tę klawisze z Playstationu, na prawdę świetnym pomysł to był od Sony Ericsson. Nie mogę się już doczekać do Premiery! a wy jakie macie pierwsze wrażenie ?!

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.