Funky S'Cool- Bujasz się albo zwracamy pieniądze (prod. Pietz) [KLIP]

Opublikowany 2011-04-24 12:13:16

rete
875
Pierwszy klip promujący debiutancką płytę rzeszowskiej ekipy Funky S'Cool. Słuchaj i się jaraj, bujaj się, albo zwracamy pieniądze! Na mikrofonach kolejno: Halun, Niq i Rete. Na bicie Pietz. Numer zarejestrowano w Forest Studio, The Feeteaters studio i DabljuEr Studio. Klip nakręciła ekipa ArtDeRue w klubie Mienta. http:// http://funkyschool.pl

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.