Film dla miłośników ciężarówek / TIRów 2010 www.TruckDriver.yoyo.pl

Opublikowany 2010-02-19 19:47:31

Komentarze (2)


  • nanette11
    2010-04-03 18:23:54
    Witam! Nazywam Się Nanette, średniego myśliwych dobrych i Wzrostu, Widziałam Twój profil byl zachwycony, do skontaktowania Się, Mam Nadzieje, Ze Bedzie kochający Prawdziwy, rzetelny i opiekuńczego I jedno z Nich zostały patrząc 4 i jeśli jakakolwiek szczególności chciałbym ci powiedzieć, Wiec prosze o kontakt bezpośrednio za pomocą adresu e-mail [email protected] Wiec mogę powiedzieć więcej, także wysłać moje zdjecie także bezpośrednio do Ciebie. Chodzi Nanette. . . Pls odpowiedzi Na Mój e-mail: [email protected]
  • neo88
    2010-02-19 22:05:21
    TIR czyt. Transport i Rekreacja.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.