Fantasy World - Magiczny napoj odcinek 7

Opublikowany 2009-05-05 14:52:06

DELETED_65ED8_gordonstudio
684
Ginie kolejna ofiara w taki sam sposób jak poprzednia. Drużyna naradza się w sprawie którą prowadzi. Policja znajduję też trzecią ofiarę, którą jest siostra Jason'a. Muzyka: Apocalyptica - Betrayal Forgiveness, OST Death Note, OST Full Metal Alchemist, The Prodigy - Spitfire, Linkin Park - In the End (piano, instrumental), Linkin Park - QWERTY

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.