Fantastyczna czwórka: Narodziny srebrnego surfera

Opublikowany 2007-06-19 09:55:21

lol_men
2973
Moim zdaniem lekko przegięty film.

Komentarze (2)


  • marvel ekspert
    2009-12-28 14:47:13
    no co ,,edziu imperztorze,,...film extra!POWTARZAM!NAJLEPSZY FILM NA TEJ STRONIE INTERNETOWEJ Z ,,F.4.,,[FANTASTYCZNA CZWORKA]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Edziu Imperator
    2007-06-20 02:48:27
    Poplątanie z pomieszaniem i obesrane hoolywódzkim gów.nem. Z jednej z najlepszych postaci zrobili czarny charakter. Silver Surfer był posłańcem takiego jednego wrednego typa zajmującego się zjadaniem światów.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.