Family Guy-Spies Reminiscent of Us Napisy PL

Opublikowany 2009-10-16 17:19:24
dwazlote
7833
Sezon 8 odcinek 3.Peter, Quagmire i Joe zakładają grupę komiczną. Stewie i Brian trafiają do D.U.M.P - Podziemnej Organizacji Ochrony wojsk. Razem z Danem Aykroydem i Chevy Chasem próbują powstrzymać obudzonego szpiega KGB.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.