fala udeżeniowa

Opublikowany 2006-09-28 23:07:10

worst
1110

Komentarze (1)


  • sarmakand
    2008-02-22 11:16:00
    arrrr......jaka fala uderzeniowa? gdyby to byla fala uderzeniowa to ci ludzie juz by nie żyli. TO JEST POPROSTU WIDOCZNA BARIERA DZWIEKU! TAKIE COS ISTNIEJE ALE TEGO NIE WIDAC, DOPIERO JAK STOI SIE BLISKO SAMOLOTU KTORY PRZEKRACZA BARIERE DZWIEKU (CO W F-14 TOMCAT JEST NORMALNE) TO DA SIĘ TO ZOBACZYC, JAK SIE NIE ZNASZ TO NIE DAWAJ TAKIEGO GLUPIEGO TYTULU...

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.