Ewa Bem - Gram o wszystko

Opublikowany 2009-05-23 22:03:14
Wybierz jakość filmu: 240
  • autor: Anonim
1531
Ewa Bem śpiewa "Gram o wszystko" na XXV KFPP w Opolu w 1988 roku na koncercie jubileuszowym z okazji 25-lecia działalności artystycznej Wojciecha Młynarskiego ... kfpp festiwal opole 1988 88 ewa bem gram wszystko

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.