EURO BIG WAY CAMP: Podniebny rekord pobity

Opublikowany 2010-08-12 23:10:53
Wybierz jakość filmu: 240
evobrain
836
103 najlepszych na świecie skoczków spadochronowych pobiło tegoroczny rekord Europy i utworzyło 103-osobową podniebną formację podczas EURO BIG WAY CAMP 2010, największej imprezy spadochronowej w Europie, zorganizowanej przez Skydive.pl. Figura miała kształt gwiazdy i została stworzona w ciągu 50 sekund, podczas których spadochroniarze spadali z prędkością 200 km/h.

Polecane Więcej

UI
00:00:08

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.