EURO 2012 - Multimedialna Fontanna we Wrocławiu - 26.07.2009

Opublikowany 2009-07-28 18:28:04

marcineq91
1139
Kolejny z pokazów Fontanny Multimedialnej we Wrocławiu na Pergoli. Tym razem mamy motyw związany z piłka nożną a co za tym idzie EURO 2012. Wizualizacje nowego wrocławskiego stadionu, piłkarzy z Lato i Platinim na czele ... Dlaczego Platinim? Jak łatwo zgadnąć tego akurat wieczoru Pan Platini siedział na widowni w towarzystwie Prezydenta Miasta Rafała Dutkiewicza. Byłą to mała "kontrola" tego co do tej pory Wrocław zrobił, aby się przygotować do EURO

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.