Eng 2.9.2 - The Electro Conductive (Behavioral) Pattern

Opublikowany 2010-03-31 19:59:15
Wybierz jakość filmu: 240 480
 • autor: Anonim
400
Eng.KRONIKI KOSMICZNEJ HISTORII Tom II BOOK OF THE AVATAR Przekaz Valum Votan—Jose Arguelles & Odbiór Red Queen— Stephanie South Wkrótce zostaną opublikowane w polsce nakładem wydawnictwa MEDIUM www.medium.com.pl

Polecane Więcej

UI
00:00:08

Komentarze (3)


 • galacticstorm
  2010-03-31 20:13:03
  Kosmiczna Historia jest zstąpieniem Absolutu, pozytywną konstrukcją dopasowaną do zamknięcia cyklu. Kiedy po raz pierwszy stykasz się z Kosmiczną Historią, co zapewne ma teraz miejsce, spotkanie to przybiera formę konfrontacji z Twoimi własnymi, niezbadanymi założeniami dotyczącymi rzeczywistości. W tym celu, gdy stykasz się z tego rodzaju wiedzą, niezmiernie ważne jest abyś umiał zatrzymać swój umysł. Innymi słowy, dotyczy to Twojego umysłu koncepcyjnego. Jest to Twój umysł zdobytej wiedzy, ten, z którym masz do czynienia od urodzenia. Musisz nauczyć się wprowadzać swój umysł w stan zawieszenia i utrzymywać go w tym stanie. Poprzez medytację, powinieneś praktykować umiejętność zatrzymywania umysłu i zaznajamiać się z faktem, że zazwyczaj Twoje własne notoryczne i charakterystyczne myśli pojawiają się nawet bez Twojego udziału. To właśnie te notoryczne myśli są intruzem, który działa jak filtr nałożony na rzeczywistość. Ważnym jest zdanie sobie sprawy z faktu, że te myśli i koncepcje dotyczące rzeczywistości są jak zjawy, które pojawiają się automatycznie. Jednak to tylko zjawy. To tylko fantomy. Ważne jest również, aby uświadomić sobie, jak te myśli automatycznie i nieświadomie
 • galacticstorm
  2010-03-31 20:12:38
  wprowadzają siebie same w przestrzeń postrzegania Twojej jawnej rzeczywistości. Dzieje się to w taki sposób, że Twoje zachowanie staje się tak naprawdę funkcją tych myśli i wzorców, których zasadniczo nie jesteś wcale świadomy. Tylko wtedy, kiedy naprawdę to zrozumiesz, będziesz w stanie otworzyć się na nowy rodzaj myśli i nową wizję rzeczywistości. W kwestii Kosmicznej Historii, prezentowany jest Tobie całkowicie nowy model rzeczywistości, nowa galaktyka i nowa metoda pojmowania, tak więc musisz być niezmiernie uważny tych najsubtelniejszych spraw a mianowicie natury umysłu a także tego co jest postrzegane oraz tego, w jaki sposób umysł przerabia to, co jest postrzegane. Wszystko rozpoczyna się wraz z zatrzymaniem umysłu i uzmysłowieniem sobie faktu, że umysł ukonstytuowany jest niezliczoną ilością koncepcji i dyrektyw, które mogą być wzajemnie połączone lub całkowicie oddzielone i które opierają się na niezbadanych założeniach dotyczących rzeczywistości. Naprawdę musisz zobaczyć na własne oczy i przekonać się, czym mogą być te założenia. Musisz naprawdę zobaczyć i uświadomić sobie, że jeśli chcesz wnieść wkład w kształtowanie modelu świata – najpierw musisz wyjść poza niego.
 • galacticstorm
  2010-03-31 20:12:17
  Musisz oderwać się od obecnego modelu świata, od Twoich nawyków myślowych i sposobów postrzegania rzeczy. Tylko w ten sposób możesz tak naprawdę uczynić siebie gotowym do rozważania nowych perspektyw lub nowych modeli rzeczywistości. Nieodłączną kwestią jest tutaj sprawa dyscypliny i wysiłku. Ewolucja osiągana jest przez wysiłek. Wysiłek jest ewolucją. Ewoluujesz swój umysł podając się świadomemu wysiłkowi dyscypliny i woli pojmowania. Musisz się starać, nie możesz przestać. Żadna dyscyplina nie ma swojego końca. Dopóki nie uzyskasz przejrzystego zrozumienia tych subtelnych zagadnień, właściwe zrozumienie Kosmicznej Historii będzie dla Ciebie niezwykle trudne. Jeśli nie kontrolujesz swojego umysłu jak możesz zobaczyć, czym naprawdę jest rzeczywistość?

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.